druzynablazeja.pl | Podopieczny Fundacji – Michał Kowalczyk
16037
post-template-default,single,single-post,postid-16037,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Podopieczny Fundacji – Michał Kowalczyk

Michał Kowalczyk, mieszkaniec Otwocka, były zawodnik m.in. OKS Start Otwock, PKS Radość oraz Drink Team w rozgrywkach OLSP, został podopiecznym naszej Fundacji.
To już kolejny piłkarz w naszej wyjątkowej Drużynie.

Michał cierpi na stwardnienie rozsiane i to w najgorszym stopniu, czyli pierwotnie postępującym.
Na dzień dzisiejszy nie ma na tę chorobę lekarstwa, ale prowadzone sa badania, w wyniku których w ciągu 2 lat ma pojawić się lek, który zahamuje postępującą dolegliwość.
Największym problemem Michała w życiu codziennym jest jego niewielkie mieszkanie, gdzie mieszka razem ze swoim tatą.

Fundacja #DrużynaBłażeja chce pomóc mu zgromadzić środki finansowe na poprawę zdrowia oraz warunków socjalno-bytowych. Pozwolą one na adaptację jego nowego miejsca zamieszkania oraz opłacenie niezbędnej rehabilitacji.

Dziękujemy Zarządowi OLSP, który zdecydował, że podczas rozgrywek halowych, które rozpoczną się w grudniu, w każdą niedzielę aż do marca 2019 r. będą prowadzić zbiórkę publiczną naszej Fundacji dla Michała.

Indywidualny numer rachunku bankowego Michała:

Santander Bank Polska S.A
11 1090 1753 0000 0001 3749 2157
Fundacja #DrużynaBłażeja
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

W tytule należy wpisać:
„Michał Kowalczyk – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”