druzynablazeja.pl | Podopieczny Fundacji – Krzysztof Brodzik
16026
post-template-default,single,single-post,postid-16026,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Podopieczny Fundacji – Krzysztof Brodzik

Piętnastym podopiecznym Fundacji #DrużynaBłażeja został 3 – letni Krzysztof Brodzik.
Krzyś z mózgowym porażeniem dziecięcym mieszka w Stoku Lackim pod Siedlcami, ale miał życzenie, aby sam się przedstawić:

„Mam na imię Krzyś. Urodziłem się 11.02.2015 roku, więc niedługo będą moje 4 urodziny. Po 4 dniach spędzonych w szpitalu dostaliśmy wypis, gdzie Pani doktor powiedziała, że mam uszkodzoną lewą półkule mózgu, wadę serca, niedomykalność zastawki trójdzielnej, wnętrostwo obustronne i przepuklinę !!!
Później z mamusią zaczęliśmy dużo podróżować od szpitali po kliniki i przeprowadzono mnóstwo badań. Często choruje na zapalenie ucha i mam duży refluks pokarmowy. Mam problemy jelit oraz w tym roku dodatkowo doszła okropna choroba. Moja mamusia się jej bardzo boi !!! Ja nie do końca wiem o co chodzi, ale jest to Padaczka. Dostałem na to leki „RELSED”.  Moja mamusia walczy razem, ze mną o każdy mój nowy ruch o każdy dodatkowy dzień rehabilitacji. Ale niestety bez Was nie damy rady. Razem ze mną jest jeszcze moja siostra i mamusia wychowuje nas sama po odejściu mojego taty do Aniołków w Niebie!!!
Moje motto:
Walczyć cały czas i dążyć do tego abym mógł chodzić, mówić, czytać i bawić się jak moi rówieśnicy !!!

Mam nadzieję, że Mi pomożecie !!!”
Indywidualny numer rachunku bankowego Krzysia:
(przelewy złotówkowe i walutowe – krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
04 1090 1753 0000 0001 3749 2186
Fundacja #DrużynaBłażeja
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

W tytule przelewu należy wpisać:
„Krzysztof Brodzik – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”