druzynablazeja.pl | Podopieczny Fundacji – Jacek Gąsiorowski
16666
post-template-default,single,single-post,postid-16666,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Podopieczny Fundacji – Jacek Gąsiorowski

Jacek zawsze miał plan. Plan na siebie, na swoje życie.
Pracował intensywnie, bo miał poczucie obowiązku utrzymania rodziny. Stąpał twardo po ziemi i nigdy się nie skarżył.
Z uwielbieniem oddawał się swoim pasjom: piłce nożnej i spływom kajakowym, zawsze w gronie nieodłącznych przyjaciół. Zarażał optymizmem i umiejętnością nieprzejmowania się sprawami błahymi.
Gronkowiec i sepsa, okazały się na tyle silne, że odebrały mu możliwość poruszania się, ale nie odebrały mu życia i nie złamały woli walki.
Jacek został zarażony posocznicą gronkowca, powikłaną infekcją, w tym zapaleniem rdzenia kręgowego. Stwierdzono znacznego stopnia zmiany obrzękowe rdzenia kręgowego, w tym porażenie czterokończynowe.
Niedowład czterokończynowy wymaga specjalistycznej neurorehabilitacji. Powstałe w wyniku sepsy guzy na rdzeniu kręgowym blokują przewodzenie impulsów nerwowych we włóknach ruchowych badanych nerwów kończyn.
Niezbędna jest operacja rdzenia kręgowego i długa specjalistyczna neurorehabilitacja.

Indywidualny numer rachunku bankowego Jacka:
(przelewy krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
92 1090 2590 0000 0001 4449 2257
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

w tytule należy wpisać:
„Gąsiorowski Jacek – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”