druzynablazeja.pl | Podopieczna Fundacji – Edyta Sadowska
16428
post-template-default,single,single-post,postid-16428,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Podopieczna Fundacji – Edyta Sadowska

Fundacja #DrużynaBłażeja objęła opieką ciężko chorą Edytę, mieszkankę Otwocka, matkę wychowującą samotnie dwie nastoletnie córki.
Nowotwór narządów rodnych to diagnoza medyczna z listopada 2017 roku, która odmieniła dotychczasowe normalne życie Edyty i jej rodziny. Długa walka, serie zabiegów chemicznych, liczne kontrole lekarskie i wydawało się, że sytuacja jest opanowana …. niestety nastąpiły liczne przerzuty min. do płuc.
Obecnie Edyta poddawana jest nowatorskiej metodzie farmakokinetyki oraz aktywności bakteryjnej i klinicznej AGEN1884 w Centrum Onkologii w Warszawie. Jest osobą niezdolną do pracy, bez środków do życia, wymagającą opieki, mając na wychowaniu także swoje dwie córki.
Metoda leczenia, daje dużą nadzieję na polepszenie stanu Edyty. Dlatego zgromadzone środki na indywidualnym subkoncie Edyty zostaną przeznaczone na poprawę i ochronę zdrowia.

Jesteśmy przekonani, że nasza pomoc w tym także finansowa ułatwi Edycie powrót do zdrowia.

Indywidualny numer rachunku bankowego Edyty:
(przelewy krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
05 1090 2590 0000 0001 4329 5679
Fundacja #DrużynaBłażeja
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

w tytule należy wpisać:
Sadowska Edyta – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”