druzynablazeja.pl | Podopieczna Fundacji – Anastazja Górska
16492
post-template-default,single,single-post,postid-16492,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Podopieczna Fundacji – Anastazja Górska

Fundacja #DrużynaBłażeja objęła opieką 4 – letnią Anastazję, mieszkankę Dęblina.
21 grudnia 2019 r. w szpitalu w Lublinie zdiagnozowano u Anastazji – raka kory nadnercza!
31 grudnia w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu wycięto całego guza wraz z nerką oraz cześć wątroby (12 cm), która także została zaatakowana. Dodatkowo pobrano do badań komórki z węzłów chłonnych oraz przeprowadzono badania genetyczne. Niestety niedawno została także przeprowadzona operacja niedrożności przewodu pokarmowego.
Od ponad miesiąca Anastazja na stałe zamieszkała w CZD w Międzylesiu na oddziale chirurgii, czekając obecnie na przyjęcie na odział onkologii, gdzie będzie przygotowywana do leczenia chemioterapią.
Anastazja nie wie i nie rozumie dlaczego tak długo przebywa w szpitalu. Tak bardzo chce wrócić do swojego domu, ale niestety szybko to nie nastąpi.
Zgromadzone środki finansowe na indywidualnym koncie Anastazji, mama zamierza przeznaczyć na dalsze leczenie córki w tym wyjazdy zdrowotne i prywatną rehabilitację.

Indywidualny numer rachunku bankowego Anastazji:
(przelewy złotówkowe i walutowe – krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
78 1090 2590 0000 0001 4425 8351
Fundacja #DrużynaBłażeja,
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów
W tytule przelewu należy wpisać:
Górska Anastazja – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia