druzynablazeja.pl | Podopieczny Fundacji – Hubert Maciak
16953
post-template-default,single,single-post,postid-16953,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Podopieczny Fundacji – Hubert Maciak

Hubert, mieszkaniec Otwocka, wspaniały mąż Natalii, kochający tata 6 – letniego Juliusza, 3 letniego Tadeusza i niespełna 3 miesięcznego Nikodema, dołączył do Drużyny Błażeja.
Pasjonat zieleni, miłośnik ogrodów, członek otwockiego stowarzyszenia „Chodź Nad Świder”, które od wielu lat prowadzi działalność edukacyjno – przyrodniczą naszej urokliwej rzeki Świder, sam potrzebuję naszej pomocy!
Tydzień przed swoimi 36 urodzinami dowiedział się, że wykryty w jego głowie guz to nowotwór – glejak IV najbardziej złośliwego stopnia!
Tego typu guzy odrastają zazwyczaj w przeciągu kilku miesięcy, a ich umiejscowienie jest bardzo często nieoperacyjne.
Nadzieją na dalsze życie Huberta są obecnie dwie płatne formy leczenia:
  • terapia metodą NanoTherm w Lublinie, na którą został już zakwalifikowany w kwocie blisko 200.000 tyś zł. !!! Polega ona na wstrzyknięciu do guza lub loży pooperacyjnej płynu o właściwościach magnetycznych, który następnie rozgrzewany jest za pomocą bardzo szybko zmieniającego się pola magnetycznego. W wyniku działania powstałego ciepła, komórki nowotworowe zostają zniszczone lub uwrażliwione na dalsze metody leczenia, takie jak radioterapia i chemioterapia,
  • drugą opcją leczenia wspomagającego są szeroko zakrojone terapie immunologiczne, dostępne w Niemczech w prywatnych klinikach leczących pacjentów z nowotworami. Aktualnie Hubert czeka na wycenę z dwóch miejsc: Kolonii i Bawarii

„Mam trzech wspaniałych synów, a najmłodszy z nich ma niespełna 3 miesiące, kochającą żonę, wsparcie rodziny i przyjaciół oraz wielką wolę walki. Nie zamierzam biernie czekać i pozwolić na dalszy rozwój choroby. Choć czas ucieka jestem przekonany, że wygram i bardzo liczę za każdą wpłatę i wsparcie.”

Hubert

Grupa oddanych przyjaciół Huberta ze stowarzyszenia „Chodź Nad Świder”, którzy z pasją i wielkim sercem dbają o naszą rzekę, uruchomili akcję „Rzeka Świder dla Huberta”
oraz fanpejdż #hakunamatatawolewalkimanasztata !!!
Indywidualny numer rachunku bankowego Huberta:
(przelewy krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
44 1090 2590 0000 0001 4736 2090
Fundacja #DrużynaBłażeja
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów
w tytule należy wpisać:
„Maciak Hubert – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”
Dane do rozliczenia 1%:
KRS: 0000718273
W celu szczegółowym należy wpisać: Maciak Hubert