druzynablazeja.pl | 1% dla Mai
17247
post-template-default,single,single-post,postid-17247,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

1% dla Mai

Ta mała Księżniczka to Maja Borkowska – podopieczna Fundacji Drużyna Błażeja. Dziewczyna ma teraz 7️⃣ lat. Od narodzin rodzice stoczyli ciężką walkę, by Maja mogła chodzić o WŁASNYCH SIŁACH. Dziewczynka urodziła się bez prawej nogi i z nieprawidłowo rozwiniętym biodrem.

Niestety, brak biodra uniemożliwił Mai chodzenie w protezie nogi. Kiedy miała 4️⃣ lata, w Polsce zaczął operować dr Paley, Dror Dr – Dror Paley, MD FRCSC – Paley Orthopedic & Spine Institute 🩺DZIEKI POMOCY DOBRYCH LUDZI UDAŁO SIĘ! Maja przeszła operację rekonstrukcji biodra, osteotomię i plastykę kikuta. Były to olbrzymie koszta ‼👀 około 400 tys zł. Wspólnymi siłami i dzięki OFIARNOŚCI oraz WIELKIM SERCOM udało się zebrać całą kwotę ‼ Dopiero po tej operacji Maja zaczęla naukę chodzenia. Na dzień dzisiejszy przeszła już ⃣ operację poprawiające jej sprawność. Jednak nasza kochana Księżniczka cały czas rośnie i potrzebuje ciągłej wymiany protez. Wymaga też stałej rehabilitacji.

Typ niepełnosprawności naszej małej Bohaterki wiąże się z ogromnymi wydatkami na leczenie, rehabilitację i protezy🦿Nie są to wydatki jednorazowe, ale takie, które dziewczynka wraz z rodzicami będzie ponosić przez całe życie.

Już teraz dziękujemy z całego serca WSZYSTKIM, którzy pomagają tej dzielnej Księżniczce w WALCE O ZDROWIE

Indywidualny numer rachunku bankowego Mai:
(przelewy krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
40 1090 1753 0000 0001 3749 2314
Fundacja #DrużynaBłażeja
Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

w tytule należy wpisać:
„Maja Borkowska – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”

Dane do rozliczenia 1%:
KRS: 0000718273

W celu szczegółowym należy wpisać: Borkowska Maja

#DrużynaBłażeja #przekaż1procent #Parysów #Halinów #1procentpodatku #KRS #MajaBorkowska3️