druzynablazeja.pl | Partnerzy fundacji – Kancelaria Prawna Siwek Gaczyński & Partners
15739
page-template-default,page,page-id-15739,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Partnerzy fundacji

Kancelaria Prawna Siwek Gaczyński & Partners

Opiekę prawną nad Fundacją #DrużynaBłażeja sprawuje w ramach działalności pro bono Kancelaria Prawna Siwek Gaczyński & Partners.

Kancelaria i jej Prawnicy udzielają bieżących porad prawnych, nadzorują powstającą dokumentację i monitorują zachodzące procesy. Dbają, aby cała działalność Fundacji odbywała się w zgodzie z prawem.

Poza działalnością społeczną Kancelaria SGP świadczy profesjonalną pomoc prawną spółkom, przedsiębiorcom, osobom prywatnym. Zapewnia także profesjonalne wsparcie osobom poszkodowanym w wypadkach, które ubiegają się o odszkodowanie czy zadośćuczynienie. Kancelaria gwarantuje kompleksową obsługę na wszystkich etapach postępowania zarówno przed sądowego jaki i sądowego. Dzięki latom doświadczenia SGP wie, jak robić to szybko i skutecznie.