druzynablazeja.pl | To już piąty rok działalności Naszej Fundacji! Dziękujemy!
17685
post-template-default,single,single-post,postid-17685,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

To już piąty rok działalności Naszej Fundacji! Dziękujemy!

Dokładnie 12 lutego 2018 r. została powołana Fundacja #DrużynaBłażeja.

Jako fundator nie sądziłem, że wypadek mojego syna Błażeja i nieoceniona pomoc, którą otrzymaliśmy zrodzi pomysł na założenie Fundacji.

To życie nas wymyśliło!

Nasza działalność statutowa to wsparcie osób niepełnosprawnych w walce o zdrowie oraz pomoc tym, którym przytrafiło się nieprzewidziane zdarzenie losowe. Dzisiaj pomagamy 48 podopiecznym, niestety dziesięcioro przegrało walkę z chorobą.

  • Każdy podopieczny ma swoje indywidualne subkonto, dzięki temu, że nasza Fundacja ma statut OPP mogą gromadzić dodatkowo środki finansowe z przekazywanych zeznań podatkowych (1,5 %).
    • Zgromadzone środki finansowe są wykorzystywane przez podopiecznych na poprawę i ochronę zdrowia oraz poprawę warunków socjalno – bytowych
  • Fundacja nie pobiera opłat od prowadzenia subkont podopiecznych.

Z całego serca dziękuję Wam wszystkim, za pomoc i ciepłe słowo okazywane naszym wszystkim podopiecznym.

Podziękowania kieruję także Zarządowi i Radzie Fundacji za waszą pracę społeczną oraz wielkie i ciepłe serce, które oddaliście dla Fundacji: Tomasz Grodzki, Ireneusz Stawiński, Piotr Małek, Ryszard Myśliwski, Małgorzata Prządka – Barcińska i Bogdan Rymanowski
Dziękuję mojemu chrześniakowi Szymonowi Stawińskiemu oraz Sylwii Konopackiej – Bąk za pomoc przy prowadzeniu strony www.druzynablazeja.pl oraz portalu na Facebook’u i za to, że jesteście z Nami.

Opiekę prawną na Fundacją sprawuje Kancelaria Prawnicza Siwek Gaczyński & Partners, a Biuro Pit-News czuwa nad sprawami księgowymi.

To nie jest nasza praca, to nasza misja, pasja i oddanie!

Mija 5 lat, ale jestem pewny i przekonany, że przed nami kolejne wyjątkowe lata.

 

Tomasz Cymerman

Prezes Zarządu Fundacji #DrużynaBłażeja