druzynablazeja.pl | Razem dla Wilka
17244
post-template-default,single,single-post,postid-17244,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Razem dla Wilka

Sylwester Wilk Wilk Trenuje to niezwykły człowiek z niezwykłą historią – poznajcie kolejnego podopiecznego Fundacji Drużyna Błażeja.

🏍Dla młodego i utalentowanego sportowca wypadek motocyklowy i amputacja nogi mogły stać się końcem kariery. Jednak jeśli myślicie w ten sposób, to znaczy, że nie znacie Sylwka – jego zawziętości i charakteru. Wielka siła, determinacja i motywacja sprawiły, że stanął znów na nogi – dosłownie i w przenośni.

Dzięki WASZEJ POMOCY i WASZYM ZBIÓRKOM mógł nabyć protezy i wrócić do sportu, co uwielbia robić

Dziś przychodzi do WAS KOCHANI z prośbą, abyście ponownie wzięli udział w akcji i przekazali swój 1% podatku

Plany ma AMBITNE. Zamierza nie tylko pojechać do PARYŻA w 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ roku i wystąpić w IGRZYSKACH PARAOLIMPIJSKICH, ale także wrócić z nich z medalem. Trzymamy zatem mocno kciuki!

Niestety, przygotowania do tej imprezy związane są z ogromnymi kosztami. W najbliższym czasie Sylwka czeka kupno 2️⃣ nowych stóp protezowych oraz kompletny remanent dwóch pozostałych protez, których używa teraz, ale korzystanie z nich sprawia mu ból

Wierzymy, że tak jak ostatnio #razemmożemywięcej

Indywidualny numer rachunku bankowego Sylwestra:
(przelewy krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
64 1090 1753 0000 0001 4194 3503
Fundacja #DrużynaBłażeja
Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

w tytule należy wpisać:
„Wilk Sylwester – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”

Dane do rozliczenia 1%:
KRS: 0000718273

W celu szczegółowym należy wpisać: Wilk Sylwester