druzynablazeja.pl | Podopieczna Fundacji – Zuzia Huberska
16674
post-template-default,single,single-post,postid-16674,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Podopieczna Fundacji – Zuzia Huberska

7 – letnia Zuzia, mieszkanka Otwocka Małego w gminie Karczew, kilkanaście miesięcy temu zachorowała na nowotwór złośliwy mózgu!
Dziewczynka już przeszła 9 operacji oraz bardzo intensywną chemio – i radioterapię.
5 miesięcy śpiączki oraz przewlekłe zakażenie ośrodkowego układu nerwowego, doprowadziły do poważnych powikłań w postaci dużych deficytów neurologicznych.
Zuzia uczy się wszystkiego od początku: chodzić, mówić czy zaspokajać potrzeby fizjologiczne. Dziewczynka jest intensywnie rehabilitowana – 2 godziny specjalistycznych zajęć codziennie, plus dodatkowa rehabilitacja narządów zmysłów. Cała rehabilitacja niestety jest wykonywana odpłatnie, a to dzięki niej uzależniona jest sprawność dziecka.
Rodzice mówią, że wg lekarzy, Zuzia ma szanse na powrót do 90% sprawności w ciągu 3 lat pod warunkiem bardzo intensywnej rehabilitacji.
Aby zapewnić dziecku leczenie i odpowiednią rehabilitację, rodzice przeprowadzili się do Otwocka Małego, aby mieszkać blisko ośrodków medycznych, gdzie leczona jest córka.
Rodzice nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów rehabilitacji, które sięgają ponad 8000 zł miesięcznie. Wszyscy członkowie rodziny – rodzice i starsza siostra – koncentrują się na tym, aby Zuzia wróciła do zdrowia. Wspierają się wzajemnie. Nie wybiegają daleko w przyszłość, cieszą z każdego sukcesu Zuzi, z każdej umiejętności, która powraca. Teraz szukają pomysłów na to, w jaki sposób znaleźć darczyńców i instytucje, które mogłyby pomagać w pokryciu kosztów rehabilitacji. To dla nich zupełnie nowe kolejne wyzwanie.
Dlatego kochani mamy nadzieję, że wspólnie pomożemy!
Indywidualny numer rachunku bankowego Zuzi:
(przelewy krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
57 1090 2590 0000 0001 4708 2496
Fundacja #DrużynaBłażeja

ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

 

w tytule należy wpisać:
„Huberska Zuzanna – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”