druzynablazeja.pl | Podopieczna Fundacji – Magdalena Hajdacka
16650
post-template-default,single,single-post,postid-16650,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Podopieczna Fundacji – Magdalena Hajdacka

Magdalena mieszkanka Dyzina w gminie Celestynów dołączyła do Drużyny Błażeja.
Moje problemy zdrowotne zaczęły się w wieku 4 lat, gdy złamałam nogę. Po 6 tygodniach leżenia na wyciągu moje plecy się mocno skrzywiły. Lekarze uspokajali jednak, że garb się wchłonie. Jednak tak się nie stało i skrzywienie coraz bardziej się pogłębiło.
Do dnia dzisiejszego przeszłam kilkanaście operacji, a niestety muszę codziennie chodzić w gorsecie a co najgorsze kręgosłup jest bardzo wykrzywiony (skolioza). Po kolejnych konsultacjach, potrzebna była jeszcze jedna operacja. Implanty, które mam obecnie, prędzej czy później pękną i mogą przebić organy wewnętrzne. Moje płuco jest bardzo uciśnięte przez skrzywienie i może przestać pracować.
Bardzo bałam się, że nikt nie będzie chciał mnie naprawić i będę musiała chodzić z tykającą bombą. Przestałam w to wierzyć jeszcze bardziej gdy zmarł mój ukochany tata, który tak bardzo mocno Mnie wspierał. Na szczęście znalazł się lekarz, który podejmie się operacji. Niestety może wykonać ją tylko prywatnie, a to generuje ogromny koszt – blisko 100 tyś zł.!!!
Od kilku tygodni wiele się zmieniło w moim życiu.
Dzięki wspaniałym ludziom utworzono na faceboku „licytacje dla Magdy z Dyzina”.
Wiem, ze uda się przeprowadzić operację, ale przede mną jeszcze długa i skomplikowana rehabilitacja. Dlatego także dodatkowo chciałam dołączyć do Fundacji #DrużynaBłażeja.
Pomoc jest w zasięgu ręki, ale potrzebuję wsparcia dobrych ludzi.
Proszę, podaj mi pomocną dłoń i pozwól mi żyć normalnie i bez strachu……
dziękuje z całego serca – Magda
Indywidualny numer rachunku bankowego Magdy:
(przelewy krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
70 1090 2590 0000 0001 4449 2071
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów
w tytule należy wpisać:
Hajdacka Magdalena – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia