druzynablazeja.pl | Podopieczna Fundacji – Anna Wiśniewska
16961
post-template-default,single,single-post,postid-16961,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Podopieczna Fundacji – Anna Wiśniewska

Ania jest bardzo silną i bezkompromisową kobietą, matką wspaniałego 14-latka, u której nagle pojawiły się poważne problemy zdrowotne.
Ponad 7 miesięcy temu zaczęły się nietypowe objawy. Lekarze szukali, rozkładali ręce, aż w końcu po szeregu badań udało się postawić diagnozę: Anemia aplastyczna, szpik aplastyczny, zespół hemofagocytowy.
Choroba, z którą nie spotkano się jeszcze u osoby dorosłej. !!!
Organizm został zaatakowany na wielu frontach i odrzucał kolejne próby leczenia i pomocy. Nie ma żadnej odporności, nie jest w stanie sam się bronić, nie produkuje pełnowartościowej krwi. Chorobie towarzyszy ogromna ilość dodatkowych komplikacji.
Po wielu zmaganiach, ponad pół roku w zamknięciu, znalazł się dawca 10/10. Ania otrzymała przeszczep. !!!
Obecnie odzyskuje siły po zabiegu, aby dalej walczyć o zdrowie.
Jednak na tym zabiegu problemy się nie kończą. Liczymy, że organizm przyjmie szpik. Ale nawet jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to przed Anią jeszcze bardzo długa droga do zdrowia. Przyjmowanie kosztownych leków, rehabilitacje, dostosowanie warunków domowych, ponieważ dla Ani inne warunki niż sterylne szpitalne mogą być śmiertelnie niebezpieczne.
…….walczymy o życie naszej mamy, córki, siostry. Bardzo Was prosimy o wsparcie, bo sami nie podołamy, a musimy wygrać tę walkę……
Rodzina Ani

Indywidualny numer rachunku bankowego Anny:
(przelewy krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
61 1090 2590 0000 0001 4736 2075
Fundacja #DrużynaBłażeja
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

w tytule należy wpisać:
„Wiśniewska Anna – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”

Dane do rozliczenia 1%

KRS: 0000718273
W celu szczegółowym należy wpisać: Wiśniewska Anna