druzynablazeja.pl | Odra – Bug. Bez granic dla Maksa!
16304
post-template-default,single,single-post,postid-16304,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Odra – Bug. Bez granic dla Maksa!

Szanowni Państwo!

Już w zeszłą niedzielę rozpoczął się niebywały wyczyn, który ma pomóc jednemu z naszych podopiecznych! Samotny spływ kajakowy granicznym rzekami Odra – Bug o charakterze charytatywnym – pozyskanie wsparcia na leczenie Maksa Bednarczyka.

30 czerwca 2019 Pan Piotr Gajgier rozpoczął samotny, kajakowy spływ Odrą (ok. 700 km) i Bugiem (ok. 200 km).

Jak sam pisze:

„Wyruszam dwoma granicznymi rzekami Polski, aby z przekory czyli bez granic nieść pomoc małemu Maksowi Bednarczykowi – choremu uczniowi szkoły, w której pracuję – SP2 Karczew. Liczę na to, że płynąc w koszulce ze zdjęciem Maksa i numerem konta chłopca uda mi się nakłonić ludzi do wpłat bankowych, które będą finansowym wsparciem tak bardzo potrzebnym, by dalej leczyć Maksia. Koszt leczenia jest przecież ogromny – ponad 1 mln zł!!!
Moja wyprawa to kontynuacja dzieła pomocy rozpoczętego w lutym przez całą społeczność szkolną SP2 pod hasłem: „na maksa dla Maksa” wspierana przez Burmistrza Karczewa – Pana Michała Rudzkiego. Dlatego trzymajcie kciuki. […]”

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia trasy spływu oraz informacji od Pana Piotra: Odra – Bug. Bez granic dla Maksa

Oto kilka słów od Pana Piotra:

 

Cała Fundacja #DrużynaBłażeja trzyma za Pana kciuki!

DZIĘKUJEMY!