druzynablazeja.pl | Michał potrzebuje 1% na dalszą opiekę medyczną
17352
post-template-default,single,single-post,postid-17352,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Michał potrzebuje 1% na dalszą opiekę medyczną

Michał Kowalczyk to kolejny piłkarz w naszej w drużynie. Kiedyś uwielbiał grać w piłkę. Zawodowo jednak pracował jako ślusarz i mechanik. Dobrze sobie radził, pomagał swoim rodzicom… Potem nagle zaczął źle widzieć i często się przewracać. Jego świat ZATRZYMAŁ się dokładnie 20 czerwca 2012 r., gdy w międzyleskim szpitalu usłyszał druzgocącą diagnozę, która brzmiała niemal jak wyrok: stwardnienie rozsiane w najgorszej postaci, czyli #SM pierwotne postępujące (#PPMS). Wtedy też podczas badań okazało się, że został ugryziony przez zainfekowanego kleszcza. Lekarze odkryli, że jest chory na boreliozę, ale to schorzenie na szczęście udało się szybko wyleczyć.

Dzięki wsparciu Fundacji i ludzi o WIELKICH SERCACH, a także ogromnym zaangażowaniu Redakcji Tygodnik Linia Otwocka udało się kupić Michałowi specjalny wózek, pomóc w zamianie mieszkania, a także wesprzeć w terapii zdrowotnej.

Michał, ze względu na charakter swojej choroby stale potrzebuje wsparcia i opieki medycznej. Nieustannie mierzy się z trudnościami i problemami zdrowotnymi. Prosimy o UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI i POMOC naszemu Michałowi.

Indywidualny numer rachunku bankowego Michała:
(przelewy złotówkowe i walutowe – krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
11 1090 1753 0000 0001 3749 2157
Fundacja #DrużynaBłażeja
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

W tytule przelewu należy wpisać:
„Michał Kowalczyk – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”

Dane do rozliczenia 1%
KRS: 0000718273

W celu szczegółowym należy wpisać: Kowalczyk Michał

Kowalczyk Michał