druzynablazeja.pl | Dalsza rehabilitacja Ani
17231
post-template-default,single,single-post,postid-17231,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Dalsza rehabilitacja Ani

Wśród podopiecznych Fundacji Drużyna Błażeja znajduje się mała Ania, która POWAŻNIE zachorowała w wieku 3 lat.
Lekarze na Białorusi robili, co w swoich siłach, żeby wyciągnąć dziewczynkę z tamtego świata. Przestała chodzić, miała drgawki. Dzięki Bogu szybka operacja w Mińsku w 2017 roku dała jej szansę na ŻYCIE.

Zlokalizowany w lewej półkuli mózgu guz o rozmiarze dochodzącym do CENTYMETRÓW ‼️ UDAŁO SIĘ USUNĄĆ W CAŁOŚCI. Niestety biopsja wykazała, że jest to nowotwór neuroblastoma 4 stopnia i małą Anię czeka DALSZA WALKA o ŻYCIE.

Po powrocie do Warszawy Ania przeszła cykle chemii, radiotarapię i ponowną chemię. Terapie bardzo wyniszczyły organizm małej dziewczynki. Konieczne stało się znalezienie środków na wzmocnienie jej organizmu. Skuteczne okazały się wlewki z kurkuminy, które pomogły Ani wytrzymać jeszcze cykli chemioterapii.

Dzięki wsparciu darczyńców z #DrużynaBłażejaudało się zebrać środki na dodatkowe leczenie. Obecnie mijają już 3 lata od ostatniej chemii i na szczęście w głowie Ani nie ma żadnych zmian. Dziewczynka uczy się w 2 klasie razem z siostrą bliźniaczką.

Teraz Ania przechodzi 2 razy w roku rehabilitację i również od marca 2022 roku będzie dostawać hormon wzrostu, bo z powodu radioterapii jej tarczyca nie pracuje prawidłowo.

Ufamy, że dzięki KOLEJNEJ POMOCY przeznaczonej na rehabilitację i inny terapie stan zdrowia naszej podopiecznej będzie się poprawiać i Ania już niedługo zapomni o tych niełatwych przejściach.

Przypominamy indywidualny numer rachunku bankowego Ani:
(przelewy złotówkowe i walutowe – krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
63 1090 1753 0000 0001 3612 3133
Fundacja #DrużynaBłażeja,
Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

W tytule przelewu należy wpisać:
„Błachnio Anna – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”

Dane do rozliczenia 1%:
KRS: 0000718273

W celu szczegółowym należy wpisać: Błachnio Anna

#DrużynaBłażeja #neuroblastoma #przekaż1procent #1procentpodatku #KRS #AnnaBłachnio