druzynablazeja.pl | 1% na spełnienie marzeń i walkę o zdrowie
17349
post-template-default,single,single-post,postid-17349,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

1% na spełnienie marzeń i walkę o zdrowie

Minął już rok i 3 miesiące od operacji naszej podopiecznej – Madzi. Występują jeszcze bóle, ale wtedy najbardziej pomaga jej rehabilitacja, a bardziej nawet fizjoterapia na którą cały czas uczęszcza.

Magda potrzebuje ich, ponieważ mięśnie są pospinane, a nerwy bardzo wrażliwe i to chyba z nimi jest największy problem. Sprawiają najwięcej bólu.

Problem ze skoliozą zaczął się w wieku 4️ lat, gdy złamała nogę i po 6️ tygodniach na wyciągu plecy się skrzywiły. Lekarze uspokajali jednak, że garb się wchłonie. Tak się nie stało. Skrzywienie postępowało. Nie pomogło nawet 13 operacji – pręty montowane w plecach pękały.

Jednak po ostatniej operacji, tak jak było obiecane przez doktora, Magda nie nosi już plastikowego gorsetu. Bez niego jest jej dużo lepiej, bardziej komfortowo i wygodniej. Na kontroli u lekarza sprawdzono, że wszystko jest w porządku, nic nie pękło, nie obluzowało się, wszystko jest na swoim miejscu i trzyma się.

Magda cały czas kontynuuje studia, obecnie jest na 2️ roku pedagogiki wczesnoszkolnej. POMÓŻMY jej dalej spełniać marzenia i walczyć o pełnie zdrowia.

Indywidualny numer rachunku bankowego Magdy:
(przelewy krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
70 1090 2590 0000 0001 4449 2071
Fundacja #DrużynaBłażeja
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

w tytule należy wpisać:
„Hajdacka Magdalena – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”

Dane do rozliczenia 1%:
KRS: 0000718273

W celu szczegółowym należy wpisać: Hajdacka Magdalena

Hajdacka Magdalena