druzynablazeja.pl | 1% na rehabilitację Nadii
17278
post-template-default,single,single-post,postid-17278,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

1% na rehabilitację Nadii

Jedną z podopiecznych naszej Fundacji #DrużynaBłażeja jest Nadia Szostak. Dziewczyna ma niespełna 13 lat i choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Cierpi też na inne schorzenia, ale zawsze jest pogodna.

Nadia jest rehabilitowana niemalże całe swoje życie. W 2021 roku przeszła kilkuetapową operację ortopedyczną w szpitalu Medicover Polska w Warszawie, którą przeprowadził dr David Feldman z USA 🇺🇸🩺

Przez 3 m-ce po operacji ćwiczyła codziennie w Paley European Institute w Warszawie, który prowadzi leczenie Nadii. Dziewczynka cały czas dojeżdża do instytutu z Kielc. Razem z tatą jeżdżą tam nawet 3 razy w tygodniu.

Rehabilitacja jest teraz dla Nadii najważniejsza, ponieważ najwięcej można wypracować przez 2 lata po operacji, choć usprawnianie będzie trwało długie lata. Dlatego dziewczynka nie może nawet na chwilę odpuścić‼ Bywają przeszkody, jak zmęczenie czy ból – tak, jak teraz, kiedy Nadia doznała przeciążenia i korzysta również fizjoterapii. Jej powrót do sprawności i nauka funkcjonowania jest tak ważna, że nawet naukę szkolną Nadia ma indywidualną i zdalną. Inaczej nie dałoby się wszystkiego pogodzić.

Niebawem naszą Bohaterkę czeka ją druga operacja – usunięcia zespoleń z bioder. Obecnie Nadia musi jak najwięcej ćwiczyć by wreszcie samodzielnie chodzić. POMÓŻMY JEJ W REALIZACJI TEGO MARZENIA!

Indywidualny numer rachunku bankowego Nadii:
(przelewy złotówkowe i walutowe – krajowe i zagraniczne)
Santander Bank Polska S.A
58 1090 1753 0000 0001 3612 3126
Fundacja #DrużynaBłażeja,
ul. Ejsmonda 48 a, 05-420 Józefów

W tytule przelewu należy wpisać:
„Szostak Nadia – darowizna na poprawę i ochronę zdrowia”

Dane do rozliczenia 1%:
KRS: 0000718273

W celu szczegółowym należy wpisać: Szostak Nadia